Oyun için yeni bilgisayar mı yoksa PS mi almalıyım?

Dizüstü: HP Pavilion G6 serisi. Yeni oyunlar için yalnızca ekran kartı sıkıntı çıkartıyor. Ama bunun yerine biraz daha birikimle yeni playstation alınabilir mi?

5 yıllık dizüstü için yeni ekran kartı mı yoksa yeni Playstation Pro mu almalı?

mcnsvr mcnsvr (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer amacın sadece oyunsa Playstation Pro daha mantıklı.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

       laptop'un ekran kartı normal masaüstü bilgisayarlar gibi değişmiyor laptop ekran kartı değişimi için bir makina (BGA Makinası) ile yapıyorlar, bu makina normal bilgisayarcılarda değil büyük firmalarda bulunuyor. Bu yüzden PS4 Almak daha mantıklı ( Eğer Sadece oyun oynayacaksan )

      infinity infinity (402)