Oyun indirirken internetim kesiliyor

Merhaba yaklaşık 11 saattir 8 GB lik bir savaş oyunu indirmeye çalışıyorum. 3 Kez iptal oldu oyun

1- 5.5 GB

2 - 1.5 GB

3 - 4.5 GB de iptal oldu şok geçiriyorum internetim kendi kendine sağ alttaki kablolu bağlantının üstünde ünlem oluşuyor ve internetim kesiliyor bu nedenle oyun indiremiyorum. Sorunları gider seçeneğiyle düzeltiyorum. 11 saattir 1 oyun indiremedim buna bir çözüm varmı lütfen kanser olmak üzereyim.

bloodanqel11 bloodanqel11 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    modem ve ev telefonu ayrı ayrı odalarda mı kurulu yoksa bi harici kutuyla mı bağlı ?

    modemi fabrika ayarlarına getir.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    7 yıl önce cevaplandı

      Internet Download Manager bu programla indirin internet kesilse dahi internet normale döndüğü zaman kaldığı yerden devam eder oyunun tamamını indirrir  IMD burdan indirin

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Normalde de internet bağlantısında sık sık kopmalar olur. Faka dosya indirirken genelde bunun farkına varırız.

        İşte bu sebepten dosya indirme yöneticileri var. Oyun indirirken @candan'in bahsettiği gibi bir indirme yöneticisi kullanabilirsiniz.

        Birde @temmuz'un bahsettiği ant Download Manager var: Ant Download Manager Pro 1.2.0: Video yakalar, MP3 ses kaydı yapar. 6 Aralık 2016 saat 10:00'a kadar bedava lisanslı, istermisiniz? :) Fırsatı kaçırdın muhtemelen.

        Bir de sorun DNS kaynaklı olabilir. DNS değiştirmenizde de fayda var.  DNS sunucusundaki sorunlar size internet kesintisi olarak yansır. Dns nasıl değiştirilir: DNS değiştirme

        murat murat (12492)