Oyun kurulumunda DLL hataları

Selam benim bilgisayarda oyun setuplarinda dll hatalari aliyorum naptiysam cözemedim acaba windows 10 gecersem düzelirmi win 7 kulaniyorum

kurtneli kurtneli (1)
5 yıl önce sordu

  • Aldığın DLL hatalarının en azından ekran görüntüsünü koyarsan sana yardımcı olmaya çalışırız. alattin 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bu adresten eksik olan dll dosyasını  aratıp indirerek oyun klasörünün içine atabilirsin.

https://tr.dll-files.com/all.dll.html

mutecessis mutecessis (216)