Oyun oynarken 10 saniye sonra oyun kapanıyor

-1

Kardeşlerim Bir sorum olacak ; Subvay Surfing oynarken oyun yaklasık 5-10 saniye sonra kapanıyor.EĞER Bİ COZUM BULAMSSAM TELEFONU İADE EDİCEM BİRİ BANA YARDIM EDEBİLİRMİ COK ACİL ADVANTEC MOBİLE CARE YİDE DENEDİM OLMUYOR LÜTFEN YARDIM :(

kullanici946993 kullanici946993 (1)
10 yıl önce sordu

  • büyük harf, "Yardımmm, çok acilll" gibi ifadeler uzmanim.net kurallarına aykırıdır. Lütfen sorunuzu en kısa sürede düzenleyin. hakan 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

1. Telefonunuz Replika(Çakma) olabilir. Replika telefonların işlemci, bellek ve grafik özellikleri düşük olduğundan ötürü bu şekilde olması normaldir..

2. Telefonunuz orjinal ise fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin..

uzman0725 uzman0725 (1)