Oyun oynarken bir anda laptopumun elektriği kesildi. Sorun nedir?

İyi günler,laptopumu bugün yeni aldım. Yaklaşık 3 saattir kullanıyorum az önce oyun oynarken bir anda elektriği kesildi laptopumun sorun nedir ?

Laptopumun modeli dell inspiron 5567 i7 7500u. Şarj kablosundanda elektrik almadı. Ne önerirsiniz ?

mrkulgii mrkulgii (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Üç saatlik bir PC'de aniden kapanma ve sonrasında açılmama problemi olurda ona web ortamında çözüm/çare aranırmı hiç :)

    Yarın sabaha kadar sabret ve sabah olduktan sonra hiç bekletmeden problemli-ayıplı ürünü aldığın yere götür veya kargo ile gönder. Kendilerinden para iadeside isteyebilirsin, ürünü değiştirmelerinide isteyebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      şarz aleti üzerinde küçük bir ışık var bu yanıyormu acaba yanmıyorsa başka bir prize takarak deneyin sonuç yine aynı ise

      hiç bir işlem uygulamadan yetkili firmayı arayarak durumu bildirin umarım önemli birşeyi yoktur rakam olarak 2700 tl civarı az bir para değil kolay gelsin

      candan candan (4301)