Oyun oynarken ( CS:GO , H1Z1 , LOL) 1 saniyelik takılma ve ardından ekran donması ve siyah ekran hatası

Laptop ile  oyun oynarken ( CS:GO , H1Z1 , LOL) 1sn'lik takılma ve ardından ekran donması ve siyah ekran geliyor. 5-6 sn sonra düzeliyor ekran ama bu her  2 dk'da bir gerçekleşiyor. Artık oyun oynamaya korkar oldum. Format attım herşeyi yaptım.Win10 kullanıyorum. Ne yapıcam bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

eorien eorien (8)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://hizliresim.com/Yr30Q6  sistem özelliklerim.  hocam taramalrı yaptım sorun yok zaten yeni format attım pc temiz.

    eorien eorien (8)
    8 yıl önce cevaplandı

    • laptop'un fanını nasıl slebilirim hocam ? eorien 8 yıl önce
    • Laptopu tamamen sökmeniz gerekiyor.Tecrübeniz yoksa bu işe hiç kalkışmayın, servise verin hallederler. uzmanarda 8 yıl önce