Oyun oynarken ekranda dikey çizgiler çıkıyor, sonra bilgisayar yeniden başlıyor

Oyun oynarken ortalama 2-3 dakika içerisinde ekrana fotoğraftaki gibi çizgiler çıkıyor ve bilgisayar kendini resetliyor. Nasıl çözebilirim ?

storm16 storm16 (3)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Donanım sorunu gibi görünüyor. Ekran kartı, Ram, İşlemci gibi bir donanım kaynaklı sorun yaşıyorsun gibi görünüyor.

    Bilgisayarın yenide başlıyor olması monitör, ekran kablosu gibi donanımları şüphe dışı bırakıyor.

    Sadece oyunda mı bu sorun oluyor?

    murat murat (12492)