Oyun oynarken ekranda siyah bantlar çıkıyor

Laptop özellıklerım i3 6 gb ram nvdia 520m ve intel graphıcs 3000 var ikinci el . Normalde 2 , 3 aydan beri böyle bir sorun yoktu. Rahat rahat oynuyordum. Sonra format atmak istedim attım bu sorun çıktı. Nvidvia güncelledım olamdı. Nvdia kaldırdım yükledim. Gene olmadı bu sıkıntı çıktı başıma . Sadece oyunlar da görünüyor. FarCry Lol olsun. Normal internette olsun bir sıkıntı yok . Şimdiden Teşekkür ederim.

karacaa karacaa (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tahminlerime göre ekran kartınızın driverini yüklediniz fakat anakartınızın ekran kartı çipsetinin driverini kurmadınız. problem bundan olabilir. her anakartın bir çipset driver seti olan cd veya dvd vesair vardır onu bulup kurarsanız bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

    ercet00ilk ercet00ilk (3)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Nasıl bulabilrim ercet kardeşim . Yarımcı olabilirmisin lütfen karacaa 7 yıl önce

    Peki nasıl bulucam çipset driveri

    karacaa karacaa (1)