Oyun oynarken ekranin kapanıp açılma sorunu

Merhaba, benim msi r5 230 almıştım 2,3 hafta önce. Sorunsuz çalışıyordu sistem fakat bu gün herhangi bir oyunu oynarken ara ara ekran gidip geliyor belli bir sure sonrada mavi ekran geliyor hdd yi falan tariyor 4,5 saniye sürüyor sonra pc normal şekilde açılıyor. Sürekli bunu tekrarlıyor sorun neden kaynaklı olabilir?

ardahd ardahd (631)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sürücü güncellemesi yapman lazım driver booster programını yükle sonra tara ordan yükleyebilirsin.

    kemal010 kemal010 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ekran kartı, işlemciyi falan söktüm tozunu aldım geri taktim su anda sorunsuz çalışıyor.

      ardahd ardahd (631)