Oyun oynarken monitörden görüntü gidiyor sorununu nasıl çözerim?

Toplam 1 Cevap

Monitörünüzden görüntü gitmesi sorununu sadece oyun oynarken mi yaşıyorsunuz.Oyun oynamaya başladıktan ne kadar süre içinde böyle bir sorunla karşılaşıyorsunuz.Örneğin oyun oynamazsanız ve saatlerce bilgisayarınız yorucu bir işlem yapmadığında monitörden görüntü gitmesi sorunu yaşıyor musunuz?

Sorununuzun nedenine yazılımsal olarak çözüm önerisi ekran kartınızı ve sisteminizi güncellemek olacaktır.Eğer güncellemeleri eksiksiz yaptıysanız donanımsal bir sorundan şüphe duyabilirsiniz.

Cevabınıza göre sorunun kaynağı daha net olarak anlaşılacaktır.Sadece oyun oynadığınızda yani bilgisayarınızın yorucu bir işlem yaptığı durumda bu sorunu yaşıyorsanız, sorunun nedeni bilgisayarınızda yaşadığınız sıcaklık sorunu olabilir ya da ekran kartıyla ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

ismailsarp ismailsarp (6010)