Oyun oynarken mouse, klavye Kitlenmesi sorunu

Merhaba, Sorunum, başlıktaki gibi. Her oyunda aynı şekilde yapmakta. Kablosuz Logitech Klavye ve Fare kullanmaktayım, pilleri değiştirdiğim halde oyun içerisinde 4-5 saniye kitlenmeler yapıyor.

Oyunda, ekranda, kasada vs sorun yok, oyun hâlâ o sırada olduğu gibi akıyor,  devam ediyor, hiç sorun yok ama klavye ve fare 4-5 sn tepki veremiyor. Bazen tepki veriyor ancak 10 FPS oynuyormuşum gibi davranıyor, komutlar geç geliyor.

PC: İ5 6400 - 16GB - RX570 - 650W

Araştıyorum ancak hala bir yanıt bulamadım.

buraksari buraksari (7)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çipset driverlarını güncelle. Başka klavye ve mouse ile dene.

    hydra hydra (3800)