Oyun oynarken "NSIS" hatası veriyor ve oyun çöküyor, ne yapmalıyım?

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi NSIS hatası alarak oyunlarım çöküyor. Nedenini bulamadım, yardım edebilecek var mı?

"Error Writing Temporary File. Make Sure Your Temp Folder Is Valid." Hata bu şekilde.

harun61 harun61 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hangi oyunlarda oluyor? Windows kaç kullanıyorsun? Windows sürümün nedir? Ne zamandan beri bu sorunu yaşıyorsun? Kullanıcı hesabın administrator olsun.

    Öncelikle temiz önyükleme yap. Önyükleme yaptıktan sonra bazı programlar çalışmayabilir bunu yine hizmetler menüsünden aktif etmen gerekli.

    Anti-virüs ve Anti-malware ile tarama yap.

    Sorunun öncesine ait sistem geri yükleme noktası var ise o noktaya sistem geri yükleme yap. Temp ve Windows klasörlerini salt okunurdan çıkar.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Tüm oyunlarda aynısı oluyor, Windows 10 kullanıyorum. 21H1 sürümü var. Yaklaşık 1 aydır var. Tüm dediklerinizi yaptım hâlâ aynı hatayı veriyor.

      harun61 harun61 (1)