Oyun oynarken, oyundan çıkıp masaüstüne dönüyor

Öncelikle herkeze selam.Başlıktan da anlaşılcağı üzere benim problemmim oyunu 2-5 saniye aralıklarla alta alması.Alt derken masaüstünden kastediyorum.Pencere şeklinde  oynadığımda ise bu problem gerçekleşmiyor. Ancak bunla da kalmayıp ben arama yaparken bana problemler çıkarıyor.Arama yerine yazarken (üstteki) sanki bir yere tıklamışım gibi oluyor eve yarıda kesiyor.

schneizel schneizel (1)
9 yıl önce sordu

  • sorunuzu daha anlamlı ve detaylı bir şekilde sorarsanız size yardımcı olmaya çalışırız. berk 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Oyun oynarken birden oyundan masaüstüne dönüyorsanız muhtemelen başka bir uygulama buna sebep oluyordur. Virüs olduğunu düşünmüyorum. Fakat güncelleme kontrolü yapan bir program örneğin  Adobe Application Updater  gibi bir uygulama buna sebep olur.

Başlangıçta çalışan uygulamaları devre dışı bırakırsanız sorun çözülecektir.

Windows 7 başlangıç programları kaldırma linkinde başlangıçtaki gereksiz programların nasıl kaldırıldığını anlatmıştım.

Linkte anlatıldığı gibi başlangıç programlarını devreden çıkartın. Böylelikle oyun oynarken masaüstüne dönme sorunu çözülecektir.

cemkara cemkara (4215)