oyun oynarken uyku moduna geçiyor h.k

Merhaba başlıkta belirttiğim gibi bilgisayarım masaüstü normalde sıkıntı yok fakat hangi oyunu açsam bilgisayar kendi kendine uyku moduna geçiyor bir çözümünü bulamadım yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

ismailtopselvi ismailtopselvi (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kasanın içi uzun süre temizlenmediyse fazla ısıdan kapatabilir. Temizledikten sonra da devam ederse başka şeyler dsüşünebiliriz. Ama önce güzel bir temizlik

    xnstr xnstr (-25)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Uyku moduna geçiyor demiş.Bende de aynı sorun vardı.Isıdan olduğu zaman direk kapatması lazım.Güç ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. ahmetsamil 7 yıl önce
    • Bağlıgı değiştirilmiş. xnstr 7 yıl önce