oyun performansı

oyun içinde fps arttırmak için bi proğram varmı acaba

win8.1 64bit pro

efecan375 efecan375 (9)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Ekran Kartın NVIDIA ise,

    Oyunların performans veya kalitesini arttırmak için NVIDIA firmasının kullanıma sunduğu bir yazılım var.

    NVIDIA GeForce Experience programı oyunları en ideal biçimde oynamanı sağlar.

    pinhan pinhan (142)
    9 yıl önce cevaplandı

      ekran kartım amd radeon  bunun için ne önerirsiniz

      efecan375 efecan375 (9)
      9 yıl önce cevaplandı

        Keşke öyle program yükleyerek oyunlardan performans alınabilseydi ama gamebooster diye bir program var performans arttırıcı diye biliniyor ben denedim test ettim bu tarz şeyler tamamen hava civa yüklersin piskolojik olarak evet daha güzel oynuyorum dersin sadece o olur.Bu işler işlemci ekran kartı ramı ve bitine bakar .

        dyildiz dyildiz (183)
        9 yıl önce cevaplandı

          Amd ise özellikler bölümüne girerek oyun moduna ayarlayabilirsin

          bcaggul bcaggul (117)
          9 yıl önce cevaplandı

          • bu özellikleri flan nasıl yapıcam fazla bilmemde efecan375 9 yıl önce