Oyun ve güvenlik açısından en iyi işletim sistemi nedir?

Gerek oyun konusunda gerek de güvenlik konusunda iyi bir işletim sistemi varmı araştırdım fakat fazla bulamadım en azından yabancı kaynakları anlamak için uğraşmam

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hiç araştırma sen, ben sana söyleyeyim. Bu sorduğun işletim sistemi tartışmasız Windows 10'dur (x64).. Eğer sistem konfigürasyonun ve donanım özelliklerin yeterliyse elbette. Ne kadar ekmek, o kadar köfte :)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • cevabın için teşekkürler ahmet5847 6 yıl önce
    • İyi oyunlar :) @ahmet5847 temmuz 6 yıl önce
    • hemen iyi oyunlar demeseydin be abi pc 4 gb ram 1 gb ekran kartı :D ahmet5847 6 yıl önce
    • Olduğu kadar ne yapalım. Ama ileride çok daha iyi sistemlere sahip olacağın muhakkak. Sabır göstermelisin :) @ahmet5847 temmuz 6 yıl önce
    • inş da bu kanaata nerden vardın abi ?(umarım doğru yazdım :D) ahmet5847 6 yıl önce
    • Hayatın akışı böyle. Her şey değişir ve gelişir, hiç kuşkun olmasın :) @ahmet5847 temmuz 6 yıl önce