Oyun ve render için bilgisayar tavsiyeleri

Merhaba arkadaşlar şimdi bütçem maksimum 6500tl ve yeni bilgisayarı alıcam. Bilgisayarın kullanım amacı oyun ve render olacak. Önerebileceğiniz laptoplar var mıdır ? Bu arada benim aklımda Monster tulpar t7 v13.1 serisi takıldı sizce o fiyata uygun mudur? Daha uygunu varsa hangileridir yazarsanız çok sevinirim.

lowcord lowcord (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    keske benimde pcim olsa 😭😭😨😨😞😞😪😪:( :(:(:(:(:(

    sen bence gaming pc olarak msi al monsterdan ısı sorunu varmis

    MSi alın derim. yada asus vb masaüstü pc alın yada güzel bir kasa ve monitör alın.

    benim önerim bu :(

    💖iyi oyunlar kardeş

    :(

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Monsterda ısı sorunu olayını bir kaç kişiden de duydum. Bir arkadaşım aldı ona sordum şuan da oldukça memnun. Bu arada ısınma sorunu çoğu laptopta var ayrıca monsterin müşteri memnuniyeti çok iyimiş hatta gidip ücretsiz bakımınıda yaptırabiliyormuşsun. Yani bir kaç alternatifimin olmasını istiyorum elimde seçim yapabileceğim. lowcord 6 yıl önce
    • kardeş Cevap Yazmak için Cevap yazmayın Benimde PC im Olsa falan filan demişsin nvidiagtx 6 yıl önce
    • Hem ısı sorunu Her Laptopta Var Adamlar Dual FAN kullanıyor Monsterde nvidiagtx 6 yıl önce

    Merhabalar

    8GB (1x8GB) DDR4L 1.2V 2400MHz SODIMM

    Senin Alacagın Tulparın Ramı Bu ???

    8 GB sana yetmeyebilir Ama Ram pekde önemli değil İşlemci Ve Ekran kartı iyiyse :=)

    Ben Sana birkaç alternatif Sunayım

    1 - ) MONSTER ABRA A5

    Bence Güzel Bir Sistem işlemciside Gayet Güzel Ekran kartı GTX 1050 Ti  Bende olan ekran kartı

    İşine Yarayabilir ama Ben Gine bir kaç alternatif sunayım

    EDİT YAPICAM : Sen illa Laptopmu istiyosun ona göre Şu an ben bakıyorum Bilgisayarlara ?

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Evet laptop lazım yanımda taşımam gerekiyor çünkü. lowcord 6 yıl önce
    • laptop'u Aldınmı nvidiagtx 6 yıl önce
    • Hayır bugün almayı düşünüyordum lakin biraz bekleme kararı aldım şuanki bilgisayarı biraz düzelttim. @nvidiagtx lowcord 6 yıl önce