Oyun yazılım oluşturma modunda çalışıyor

[Window Title]
Oyun yazılım oluşturma modunda çalışıyor

[Main Instruction]
Donanım ivmesi devre dışı bırakıldığından veya video kartı sürücünüz tarafından desteklenmediğinden, oyun performansınızın düşmesine neden olabilir. En son video kartı sürücüsünü yüklediğinizden ve donanım ivmesini etkinleştirdiğinizden emin olun.

[Tamam]

FreeCell, Chess Titans, Hearts, Mahjong Titans, Mayın Tarlası, Purble Place, Solitaire ve Spider Solitaire oyunlarında bu hatayı alıyorum. Çizgiler bulanık, CPU'yu fazla kullanıyor çözümü nedir?

kullanici622551 kullanici622551 (61)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Ekran kartı video belleğini 512MB üstüne yükseltin. Bios ayarlarından yapılamıyorsa aygıt desteklemiyor olabilir.
    • Ekran kartında  DirectDraw HızlandırmasıDirect3D Hızlandırması: ve AGP Doku Hızlandırması: özelliklerin etkinleştirin.
    • VGA sürücüsünü güncelleştirin.
    • Bozuk sistem dosyalarını düzeltmek için yönetici ayrıcalıklı komut istemine DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth ve  sfc/scannow komutlarını verin.
    • Denetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme\Görüntü\Ekran Çözünürlüğü\Gelişmiş ayarlar\ Bağdaştırıcı Özellikleri\Sorun Gider Sekmesi\Ayarları değiştir kısmından Donanım İvmesini yok'a ayarlayın.
    • DirectX sürümünü yükseltin
    • https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109 bu sayfadaki programını kurun
    •
    1.
    2.
    3.
    kullanici622551 kullanici622551 (61)