Oyuna Giremiyorum

Arkadaşlar Bugün Hergün Girdiğim Oyuna Yeniden Girip Oynamayı Denedim Ama Farklı Birşey Oldu Oyuna Giriyorum Ama Kontrol Bende Olmuyor Alt+tab Yapıyorum Yeniden Girmeye Çalışıyorum Oyuna Giriyor ama Dediğim Gibi Oyun Kendi Kendine Reklamı Falan Atlıyo Yani Marka Reklamını Ama Kontrolu Ele Alamıyorum Yardım Edebilirmisiniz

Not: Oyunda Sıkıntı Olduğunu Düşünmüyorum Çünkü Hergün Rahat Rahat Oynuyordum

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyun içi ayarlardan kontrolleri varsayılana çevirip dene.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Yapamıyorum Kardeşim Oyunda Kontrol Bende Olsa Yapardım nizi666 7 yıl önce
    • Menüde falandamı oynatamıyosun? ardahd 7 yıl önce
    • Oyun Açılıyordu Ama Birşey Yapamıyordum Neyse Sildim Zaten Teşekkürler Kusura bakmayın Yordum sizide nizi666 7 yıl önce
    • Rica ederim. ardahd 7 yıl önce