OYUNA TIKLIYORUM HİÇ BİR İŞLEM GERÇEKLEŞMİYOR

Merhaba 18 saat uğraşın sonunda istediğim oyunu indirdim fakat oyunun exe'sini çift tıkladığımda pc'de hiç bir işlem gerçekleşmiyor ne yapmalıyım?

bloodanqel11 bloodanqel11 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    okadar çok neden varki

    1. sistem özellikleri yetmiyor olabilir
    2. orjinal olmamasından kaynaklanır bazen
    3. kurulumu tam olarak tamamlanmamş olabilir
    4. eksik dosyalar olabilir
    5.  oyunun ismini yotubeye yazın ilgili video mutlaka vardır burda nasıl kurulduğu hakında veya hata sebeplerini araştırın
    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bİlgisayarımı yeniden başlattım düzeldi teşekkürler. FPS yükseltme yolları varmıdır?

      bloodanqel11 bloodanqel11 (7)