oyuna veyatta masaüstündeyken siyah ekran olması

oyuna girdikten 10 dk sonra siyah ekran yanıyor sönüyor sonra tümden gidiyor siyah ekran oluyor yardım lütfen

kullanici366787 kullanici366787 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı sürücünüzü ve Windows sürümünüzü güncelleştirin. Sorun çözülmemişse büyük ihtimal ekran kartında teknik problem vardır.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Zaten ekran kartını yeni aldık ama Windows 10 20h2 sürücüyü son güncelleme de ve oyundayken siyah ekran verdiğinde oyunu kapatınca ekran düzeliyor ama yine aynısı oluyor kullanici366787 2 yıl önce
    • Bu noktadan sonra kesin bilgim yok ama CMD'den SFC/SCANNOW komuduyla bir tarama yapıp ekran sürücüsünü kaldırıp yeniden kurmanızı tavsiye ederim. xbedirhanx 2 yıl önce
    • zaten sürücüyü kaldıırıp tekrar kurdum kullanici366787 2 yıl önce