Oyunda şifremi nasıl öğrenebilirim?

Söyle anlatayım simdi bir oyun oynuyorum bu oyunun giriş sitesinde Facebook ile kayıt ol diye bir seçenek bulunuyor. Benim hesabımda bu şekilde, oyunun sitesinde yukarıdaki Facebook simgesine basarak rahatlıkla hesabıma baglanabılıyordum. ŞİMDİ YARDIM İSTEDİĞİM OLAYI ANLATAYIM.

Ben bu hesaba bir de site girişi yaptım. Yani rasgele koyduğum bir e-maıl ve şifreyle oyuna girilebiliyor ve ben o bilgileri biriyle paylaştım o da benim haberim olmadan o olusturdugum e-mailin sıfresını degıstırmıs ve guvenlık sorusu koymus.

Ben hesabıma facebook uzerınden gırebılıyorum Ancak eski şifreyi bilmediğim için Şifreyi değiştiremiyor; Güvenlik sorusu gibi dogrulamaları bılmedıgım ıcın hesabımı gerı alamıyorum. Hesabımın içine facebook uzerınden gırdıgım ıcın bır sekılde alamaz mıyım guvenlık bılgılerını?

dalalee dalalee (1)
7 yıl önce sordu

  • Soruyu daha açıklayıcı bir şekilde yazabilir misiniz? Hiç bir şey anlamadım maalesef. Cümleler devrik. brsozl 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

facebookta birtane şifre olur siz girebildiğinizi söylğyorsunuz herhalde şifrenizle giriyorsunuz

yeni şifre oluşturuken ğiriş yaptığınız şifre eski şifre oluyor yani giriş yaptığınız şifreyle değiştirebilirsiniz

soruyu doğru anladısyam bu şekilde

candan candan (4301)