Oyundan aniden atılıyorum

Oyun başlıyor, oynuyorum arada hemen oyundan atıyor. Oyunu kapatıyor. Neden olur ki bu?

vulu vulu (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    ekran kartı driverini güncelle sorun yine devam ederse virüs taraması yap oyunun orjinalse  hiç yapma oyunu bozarsın kolay gelsin

    gorele28 gorele28 (387)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Crack ne alakası var çok mantıksız bir cevap olmuş nvidiagtx 6 yıl önce
    • onca yazının içinden crackamı takıldın pes doğrusu @nvidiagtx gorele28 6 yıl önce
    • Birde şekil yapıyorsun, onca yazi dediğinin hepsi crack ile crack ney bilmiyorsun bari konuşma! @gorele28 nvidiagtx 6 yıl önce
    • ekran kartı driverini güncelle sorun yine devam ederse virüs taraması yap oyunun orjinalse hiç yapma oyunu bozarsın kolay gelsin diyede yazmışım onları görmecek kadar acizsin birde dediğinin hepsi crack demişin @nvidiagtx senin gibilerin yüzünden şu siteye giresim gelmiyor @temmuz bey @farurhenho bey @hakan bey şu @nvidiagtx adlı üyecinize bir ikazda bulunurmusunuz lütfen yazdığı cevapları görmüyormusunuz gorele28 6 yıl önce
    • @gorele28 ve @nvidiagtx ikinize de ikazda bulunacağım! omercik 6 yıl önce
    • Burası kavga etmek yeri değil. @gorele28 ayrıca crackleri desteklemediğimiz için, böyle bir mesaj yazman da doğal olarak tasvip edilmiyor. Yazdığın mesajı en kısa zamanda düzenlemeni bekliyorum. omercik 6 yıl önce
    • @nvidiagtx bu senin kaçıncı uyarın olacak bilmiyorum. doğrusu bilmek de istemiyorum. omercik 6 yıl önce

    Ekran kartında bir sıkıntı olabilir ( Bi ihtimal )

    Sistem geri yükleme yaparak sorunun olmadığı bir zamana alırsın.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      crack dene bence

      s2lx s2lx (1)