Oyundan Atma Hatası

Merhaba;

Zula diye bir oyun oynuyorum ve oyunu oynarken durduk yere oyundan atıyor. Hata ise  0x10006568 adresindeki yönerge, 0x00004b07 bellek adresine başvurdu. bellek read olamadı .. Bu şekilde hata veriyor ne yapmam lazım? İşletim sistemim: Windows 10

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başlat > çalıştır> regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE > system > currentcontrolset > Control > windows

    Buraya girdikten sonra sağdaki Eror Mode değerini 0(sıfır) ise 2(iki) olarak değiştirin..

    ALINTIDIR. https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/windows_8-winapps/0x7434c5e2-adresindeki-yönerge-0x00a31698/c32d394b-543a-4db2-bedc-a984085e8eaa

    mutecessis mutecessis (216)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @meraklii artık olmuyor oyun güncellemesi geldikten sonra. 1 saat oynadıktan sonra donup atıyordu, sabah güncelleme geldi ve artık bu olmuyor. Yinede teşekkür ederim toprak34 7 yıl önce
    • Yeni birşey öğrenirsem memnuniyetle iletirim @hamburger mutecessis 7 yıl önce
    • @meraklii tamam teşekkürler. toprak34 7 yıl önce