Oyundan ses gelmiyor.

Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum.Pc'ye zombie army trilogy adlı oyunu yükledim.Fakat oyunda görüntü var ses yok.Bir kaç kez kurmama,directx 11 yüklü olmasına rağmen hatta aygıt yöneticisinden güncelleme dahi yaptım ama gene aynı sorun devam ediyor.Pc'nin exe hatası vermesi nedeniyle sistemi fabrika ayarına getirdikten sonra oyunu kurup çalıştırdığımda oyundan yine ses gelmedi.Sistem geri yükleme yaptığımda dahi oyundan ses gelmiyordu.Fabrika ayarına getirmeden önce güncelleme yaptığımda oyundan ses geliyordu.Tabi exe hatası nedeniyle bu yapmam gerekti.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

komando82 komando82 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyundan ses gelmiyorsa şunları deneyebilirsiniz

    • Sadece oyundan mı ses gelmiyor, yoksa genel bir ses sorunu mu var kontrol edilmeli
    • Oyunun ses ayarlarını kontrol edilmeli
    • Oyunu varsa son sürümü yeniden yüklenmeli
    • Oyunun yaması varsa, güncellemesi varsa yüklenmeli
    hakan hakan (15394)