Oyundayken no signal hatasi

Arkadaslar islemcim ryzen5 2600x ekran kartim rx5700 xt psu 600w onerilen 600w di ama ara sira bu hatayi aliyorum ve canimi sıkıyor boyle bir sistemin boyle hata vermesi nedendir ekran kartim o kadar ısinmiyor 65 en fazla anlam veremedim cevaplarsaniz sevinirim

realking realking (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Aynı hata bende de var aynı ekran kartına sahibim sürücü ile alakalı sorun AMD'nin çözmesini beklemekten başka şansın yok ama ben kendimce çözümünü buldum böyle bir durumda monitörün hdmi kablosunu tak çıkar yap tek sefer yapsan yetiyor aynı hata bilgisayarı kapatana kadar devam etmiyor.

    ardaarslan22 ardaarslan22 (3)
    3 yıl önce cevaplandı

      Driver güncelle. Eski driverı dene. Monitör kablosunu çıkar başka kablo ile dene.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

        Kablo monitorden cikan kablo ama deniyecem tekrar paylasirim eski driveri kurup denediniz mi

        realking realking (1)
        3 yıl önce cevaplandı

        • Zaten monitör'e bağlı olan kabloda sorun olduğu zaman no signal hatası alırsın yani sinyal yok monitöre görüntü gitmiyor darkcrak 3 yıl önce

        Bu yöntemler işine yaraya bilir de yaramaya bilirde denemekte fayda var.

        1.Çözüm yöntemi:

        Ekrana bağlı olan hdd kablosunu değiştir.

        2.Çözüm yöntemi:

        Ekran kartını güncellemeyi dene olmadı eski sürümünü indirde dene.

        NVIDIA ekran kartı güncelleme - En Kolay Yöntem 2019

        AMD ekran kartı güncelleme nasıl yapılır?

        Intel Ekran Kartı Yükleme - Güncelleme - En Kolay Yöntem

        3.Çözüm yöntemi:

        Bios'u güncelle.

        BIOS güncelleme nasıl yapılır?

        Bios Güncellemesi Yapılmalımıdır? BIOS Güncellemesi yapmak gerekli midir?

        darkcrak darkcrak (5168)