Oyunlar 10 Kat Daha Fazla Uzun Sürede Yükleniyor Yükleme Ekranında Bekletiyor

GTA 5 Single Player'a girerken normalda 1-2 dakika sürer 15 dakika sürüyor! Battlefield 4 online oyuna girmeye çalıştım giremiyorum bile bütün bunlar rogue killer ile bitcoin virüsü temizlediğimden sonra gerçekleşti artık son umudum format atıcam harddisk yüz katı yavaşladı

diagnoser diagnoser (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      @temmuz'un dediği gibi sistem geri yükleme ile bilgisayarındaki değişiklikleri geri alabilirsin.

      Sonra farklı bir antivirüs programı ile mutlaka sistemini taratmanda fayda var.

      hakan hakan (15424)