Oyunlar Donuyor Nasıl Çözebilirim?

❊Oyunlar Donuyor Nasıl Çözebilirim?

❊Neden Oyunlar Donuyor?

❊Oyunlarda Donma Sorunu

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ❊Oyunlar Donuyor Nasıl Çözebilirim?

    Eğer sadece 1,2 oyun donuyor diğer oyunlarda donma yoksa o oyunu oynarken aşırı ısınmadan dolayı oluyordur veya o oyun için donanım yetersiz kaldığından saniyelik donmalar oluyordur.

    Eğer her oyunda oluyorsa kasanın fanları tozlanmıştır ve bu yüzden ısınıyordur veya istenmeyen yazılımlar ve virüslerden kaynaklıdır.

    Combofix , AdwCleaner , MalwareBytes , 360Total Security bu programlarla tarattıktan sonra virüslerden kaynaklı donmalar varsa gidicektir.

    Hayla donmaya devam ediyorsa ısınmadan kaynaklı olabilir bu yüzden kasanın tozlarını iyice alın ekran kartınız ati ise çabuk ısındığı için ondan kaynaklıda olabilir.Isınma sorunuda geçti virüsde yok hayla donuyorsa donanım yetmezliğinden oyunlar donuyodur.✓

    ardahd ardahd (631)