Oyunlarda aldığım fps değerleri neydense düştü .

Selam önceden minecraft da 300 fps alabiliyorken şimdi 30 dan yukarı kalkmıyor sebebi nedir ekran kartı gtx 1650 4gb neden böyle oldu onu da bilmiyorum . önceden ekran kartının yarısını işletirken şimdi 20% filan çalıştırıyor

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Geforce Experience baterry boost açıkmış . bunu izledim ve oldu . nası ayarlamışsa bilgisayar.

    adils adils (136)
    3 yıl önce cevaplandı

      Ekran akrtın güncel olduğundan emin misin ve bilgisayarının güncel olduğundan emin misin ayrıyetten antivirüs programı kullanıyor musun

      darkcrak darkcrak (5168)
      3 yıl önce cevaplandı

        Isınıyor olabilir mi? Oyundayken ısı değerlerine bak, yalnız bunu MSI Afterburner ile yap. Güç modunu Yüksek Performans al ve Şarjda kullan;

        Etki eder mi bilmiyorum ama oyuna RAM ver Java'yı güncelle. Ayrıca Ekran kartını da güncelle güncel değil ise.

        hydra hydra (3800)