oyunlarda düşük fpslere artık son !

merhaba oyunlarda düşük fps alıyorsanız dediklerimi yaparsanız eminimki fps iniz yükselecektir.(madde madde anlatacağım)

ardavarol ardavarol (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1-)öncelikle ekran kartımızı güncellemeyle başlayalım.başlat aygıt yöneticisi görüntü bağdaştırıcıları ve ordan ekran kartımıza sağ tıklayıp sürücü yazılımını güncelleştir diyoruz.bu işlemi yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmayı lütfen unutmayalım.

    2-)gereksiz programları kapatmamız şart kapatmazsak bellekten yer ve kasmalar durmadan devam edebilir.

    3-)razer cortex programımız olmasa olmazlardandır oyunu kasmadan oynamak istiyorsanız bu program şarttır burdan indirme linkini atıyorum(böyle bir yetkimin olup olmadığını bilmiyorum şimdiden özür dilerim eğer link paylaşmak yasak ise adminler uyarırlarsa sevinirim)

    indirme linki:http://www.gezginler.net/indir/game-cortex.html

    nasıl kullanılır:https://www.youtube.com/watch?v=vfFDZivTgu4

    4-)geldik en önemli maddeye çok dandik bir bilgisayarınız olsa bile bu oyun yaması ile her oyunu rahat kasmadan takılmadan oynarsınız.(linkini atmayacağım)internete ragnos1997 yazarsanız çıkar.

    ardavarol ardavarol (3)
    6 yıl önce cevaplandı

    • 4.madde biraz ayrıntısız oldu kusura bakmayın. ardavarol 6 yıl önce