Oyunlarda FPS düşüşü neden yaşanır?

Daha yeni aldığım laptopum oyunlarda kasmaya fps düşüşleri vermeye başladı alalı 1-2 ay oldu asus x555b  8 gb ram i var acaba aldığımda mı hatalıydı nasıl düzeltebilirim yada sorunu nasıl bulabilirim yardım ederseniz teşekkür ederim

kullanici447282 kullanici447282 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Driverlerin güncelmi ve pc ozelliklerin nedir ve en cok fps dususu yasadin oyunun adi

    jaff2 jaff2 (22)
    6 yıl önce cevaplandı

      evet driverlar güncel league of legends ve cs go oynuyorum

      kullanici447282 kullanici447282 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

        FPS Düşüşleri başladı dediğine göre bu sonradan oluştu. Öyleyse sistemi problemler öncesi bir tarihe geri alabilirsin:

        Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

        temmuz temmuz (12505)
        6 yıl önce cevaplandı

          Bilgisayarının tam olarak sistemini söylermisin

          Ram = ? : DDR Kaç DDR4 Mü DDR3 Mü

          İşlemci = ? : Kaç GhZ : Kaç Çekirdekli : kaç mb ön bellegi var i5 mi i3 mü i7 mi modeli kaç (i5 7500 gibi )

          Ekran kartı =

          NOT: Bilgisayarı nereden aldin internet sitesşnden aldıysan linkini atabilirmisin

          nvidiagtx nvidiagtx (690)
          6 yıl önce cevaplandı

            Ekran kartınızın modeli nedir?

            @temmuz abimin dediği gibi yap bence

            kralkatili123 kralkatili123 (26)
            6 yıl önce cevaplandı

            • tek ekran kartı ile sorun çözülmüyor maalesef işlemci EN önemli parçalar dan birisidir :) nvidiagtx 6 yıl önce