Oyunlarda siyah ekran hatası yaşıyorum, nasıl çözebilirim?

Ben oyunları açıyorum 5 dakika sonra durduk yere siyah ekran olup hiçbir şey olmuyor.

kaxtion kaxtion (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem özelliklerin nedir? Ekran kartını DDU ile kaldırıp güncel sürümü tekrar yükle.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Ekran kartı driverini DDU ile kaldır tekrardan yükle ve ardından Diretcx end-user runtime ve visual studio'yu yükle ve kur.

      darkcrak darkcrak (5158)