oyunlarda ve uygulamarda ses var ama görüntü yok

 bilgiseyarım windows 10 ses var ama görüntü yok yardımcı olurmusunuz

mehmethan12 mehmethan12 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ?
    Oyunlara girince mi oluyor bu yoksa masaüstünde de böyle mi oluyor ? Hangi oyunlarda oluyor yoksa hepsinde  mi oluyor ?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bu sorunu bende yaşamıştım bana sorarsan ekran kartını kaldır ve tekrardan indir. DDU programı ile ekran kartını kaldır ve ekran kartını resmi NVIDIA ise Nvıdıa'nın sitesinden indir eğer AMD ise amd'nin sitesinden indir

      NVIDIA ekran kartı güncelleme | En Kolay Yöntem

      AMD ekran kartı güncelleme nasıl yapılır?

      darkcrak darkcrak (5168)