OYUNLARDAN ÇOK KASMA OLUYOR

Merhabalar bilgisayarım çok fazla kasıyor açılma olsun genel olarak çok hızlı fakat oyunlara girdiğimde çok berbat kasma var Metin2 bile olsa çok kasıyor bilen yardımcı olsun nasıl düzenlerim ram 4 GB 1333 MHz  Intel(R) Core(TM) i3-3220 CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.3GHz ATI Radeon HD 7350 SanDisk SDSSDA120G anakart ismi Casper Nirvana notebook masa üstü fakat

hsyn12 hsyn12 (1)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kasmadan kasıt tam olarak nedir? FPS mi az yoksa drop mu giriyor? Sistem günümüz standartlarına göre zaten düşük ama metin2 gibi eski nesil bir oyunu da oynatamayacak düzeyde de değil.

    hydra hydra (3800)
    11 ay önce cevaplandı