Oyunları kendi kendine alta alma sorunu

Radeon HD 6570 ekran kartı aldım, önceleri sorunsuz oynadığım oyunları oynayamıyorum. Oyun açılıyor ve otomatikman bir kaç saniye sonra alta atılıyor. Yani kısaca ses var görüntü yok.

Not: Fortmat attım, tüm driverlar güncel.

shagrati4n shagrati4n (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Bahsettiğin sorunun grafik kartıyla bir alakası yok gibi gözüküyor. Pek bir bilgi de vermemişsin.

    Sadece tek bir oyunda mı bu alta alma sorununu yaşıyorsun?

    brsozl brsozl (1961)
    7 yıl önce cevaplandı

      Ekran kartın yetersiz olduğu için oyun siyah ekran veriyor olabilir ama daha önceden oynadığın oyunlarmış.Ekran kartının yeni sürümleri çıkmış olabilir güncellemeyi dene.

      ardahd ardahd (631)
      7 yıl önce cevaplandı

        Güncelledim. Tüm oyunlarda böyle oluyor. Hatta menüde hiç kasmadan ayarlara felan girebiliyorum daha sonra alta atıyor siyah ekran felan vermiyor

        Mouse oyun imleci şeklinde oluyor ancak masaüstü görünüyor.

        shagrati4n shagrati4n (1)
        7 yıl önce cevaplandı

          Bilgisayarda yüklü bir antivirüs veya internet security yazılımı varsa bu tür bir soruna yol açabilir.  Varsa bunu kapatıp öyle oyuna girmeyi deneyin.

          Bir kaç kez başıma geldi.

          murat murat (12492)