Oyunlarım Sorunlu

Merhaba Arkadaşlar Benim Bilgisayarım Asus X555L

Steamdan Orjinal Oyun Aldım Ve Hepsinde Hatalar Var Hepsini Sırayla Sayacağım Lütfen Çözüm Bulun :(

CS:GO Vac Anti Hile Uyarısı Alıyorum Hesapta Ban Yok

Team Fortress 2 Güvensiz Bağlantı Hatası

Left 4 Dead 2 Loadingde Kalıyor Ondan Sonra Atıyor

cansow cansow (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ABİM İNTERNETİNDE SORUN VAR DNS DEĞİŞTİRDİYSEN YADA İP CAKIŞMASI OLMUŞ OLABİLİR PROXY AYARLARINI OTOMATİK YAP

    alperakerdem alperakerdem (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Oyunların hepsi Valve yapımı olduğundan ve Valve güvenlik meselelerini çok abarttığından bu hataları alıyorsunuz.

      Hataların sebepleri ve çözümleri:

      https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837&l=turkish

      rawarg rawarg (18)