Oyunlarla arası olanlar için 500 hz(hertz) - 1000 hz(hertz) arasında ne farklar var

500 hz(hertz) - 1000 hz(hertz) mouse hz si arasında ne farklar var

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    O dediğin DPI ayarı olmasın? Mouselarda DPI ayarı olur. DPI yükseldikçe mouse hassasiyeti artar. Mesela CS gibi nişan alabildiğin oyunlar için DPI ayarının 1800'lere kadar çıkmaması iyi olur. O mouse hassas olmasın ki sen tam kafadan sinsice nişan alabilesin.

    omercik omercik (9418)