Oyunu Nvidia ekran kartıyla çalıştıramıyorum, ne yapmalıyım?

Oynadığım oyunu ekran kartı ile çalıştıramıyorum işlemcinin ekran kartıyla çalışıyor ve açamıyorum oyunu. Denetim masası ayarlarını yaptım manuel de ekledim fakat Nvidia GPU etkinliğinde açtığım uygulamalar gözükmüyor sadece oyun değil diğerleri de gözükmüyor sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.

osmanekici osmanekici (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı sürücünü silip en güncel sürümünü tekrar yüklemeni ve varsa Windows Update'den Windows güncellemelerini yapmanı tavsiye ederim.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)