Oyunu yükledikten bir süre sonra açamıyorum

İyi günler,bu başıma bir kaç kere gelmişti.Yüklediğim bir oyunu bir süre oynuyorum bir kaç gün sonra girmeyi denediğim zaman oyun açılmıyor.Yönetici olarak başlatarak deniyorum ama nafile hiç bir türlü açamıyorum.Neden böyle oluyor olabilir?

xyolive xyolive (11)
5 yıl önce sordu

  • Biraz daha bilgi vermende fayda var. Hangi oyun, açılırken hata mı veriyor? Bir uyarı alıyor musun? gibi soruları cevaplaman lazım. alattin 5 yıl önce
  • şu an bu sorun gta san andreas oyununda oluyor her hangi bir hata almıyorum icona tıklayıp girmeye çalışıyorum ve hiç bir şey olmuyor @alattin xyolive 5 yıl önce
  • kendi dosyasından da girmeyi denedim ama aynı şekilde açılmıyor sadece bu oyun için değil önceden bir kaç oyunda daha olmuştu ama ne olduklarını hatırlamıyorum @alattin xyolive 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Oynadığın oyunlar Crackli mi? Crackli oyunlarda bu tür sorunlar olabiliyor.

Steam kullanıyorsan, steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulama yapabilirsin. Dosyalarda bozulma oluyor olabilir.

Steam'de Verify Game Cache Files - Oyun önbellek dosyaları nasıl doğrulanır?

murat murat (12492)
5 yıl önce cevaplandı

  • evet crackli aynı oyunu aynı yerden bir diğer bilgisayarıma da yükledim orada açılıyor fakat sorun sadece benim bilgisayarımda oluyor @murat xyolive 5 yıl önce
  • @xyolive bir şekilde sende oyun dosyaları bozuluyor olabilir. Antivirüs kullanıyor musun? murat 5 yıl önce
  • windows 10nun kendi antivirüsü dışında kullanmıyorum @murat xyolive 5 yıl önce

Hiç uğraşma ve sistemi oyunu oynayabildiğin zamanlara geri al:

Sistem Geri Yükleme Nedir, Nasıl yapılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
5 yıl önce cevaplandı

  • açıkcası sistem geri yükleme yapmak istemiyorum yeni kaydettiğim şeyler var ve ayrıyetten flash diskim yok @temmuz xyolive 5 yıl önce