Oyunumu açıyorum ama ses var görüntü yok

Bir oyunu açınca alt resimde de göründüğü üzere alta geliyor ve açılma sesi de geliyor ama bir tek oyunun görüntüsü gelmiyor çözümü nedir?

darkcrak darkcrak (5158)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sorunu yaşamıştım ve şu şekilde çözmüştüm.

    İlk olarak ekran kartını kaldırdım ve tekrardan yükledim.

    Bu sorun neden kaynaklanıyor?

    Ekran kartınız güncel değil ise veya ekran kartınızın driver leri bozuk ise oyunun görüntüsü gelmeye bilir ama ses gelir. Çözümü ise çok kolay ekran kartınızı güncelleyerek sorunu çöze bilirsiniz.

    Eğer NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız:

    NVIDIA ekran kartı güncelleme - En Kolay Yöntem 2019

    Eğer AMD ekran kartı kullanıyorsanız:

    AMD ekran kartı güncelleme nasıl yapılır?

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

      hatalı yüklenmiş olabilir mi ?

      kullanici611204 kullanici611204 (1)