Oyunun açılması için bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum

Windows 10'lu 2si1 arada hem tablet hemde bilgisayarım var Casper markalı.. Bazen oyunlar açılmamaya başlıyor (bu aralar çok sık olmaya başladı)

Oyunların tekrardan açılabilmesi için bilgisayarı kapatıp açmam gerekiyor. Oyunların açılış görüntüsü geliyor ama açılmıyor. Yardım ederseniz sevinirim?

kali kali (6)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -2

    Formatla gitsin MoruQ :D

    ses1842 ses1842 (64)