Oyunun dili kendiliğinden değişti

Oyunum bundan 1 gün önce ingilizce idi bugün açtığımda rusça oldu. Neden böyle oldu anlamadım. Birde bu oyunu daha öncede yüklemiştim yüklediğim oyun kendisi rusça idi ingilizce paketi yükleyip ingilizce yaptım ama sonra oyunu kaldırdım daha sonra tekrer yükleyince kendisi ingilizce olarak açtı şimdide rusça oldu

lucas77 lucas77 (199)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyun ayarları için bir arabirim olmalı, oradan değiştirebilirsin.

    Bu oyun ayarları yoksa veya oradan dil ayarları yapılamıyorsa İngilizce paketi yeniden yüklersin, istediğin gibi olur.

    Yada bir gün önceye sistemi geri yüklersin (Bir gün önce İngilizceydi bilgisine istinaden):

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)