.paas uzantılı fidye virüsü bulaşmış dosyalarım mevcut yardımcı olmanız mümkün mü?

internette key ararken denk geldiğim bu virüs tüm video, müzik ve resim arşivimi tamamen şifreledi anti virüsler ile temizledim cihazı ama maalesef şifreleri çözemiyorum Yardımcı olursanız çok makbule geçer şimdiden çok teşekkürler iyi çalışmalar.

musailyas musailyas (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu anda bu fidye virüsünün şifresi kırılmış değil yani şifre kırılana kadar beklemende fayda var.

    Fidye virüsünün şifresi ne zaman kırılır?

    Aylar'da sürebilir yıllar'da sürebilir yani tarih veremem.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Pekala teşekkür ederim., musailyas 2 yıl önce
    • hala bir çözüm bulunamadı mı? musailyas 2 yıl önce
    • Emsisoft djvu programı ile kontrol etmeniz gerek. @musailyas darkcrak 2 yıl önce
    • maalesef olmadı eror deyip hemen altında bu çevirimdışı bir virüs ilerde şifre çözülebilir ibaresi yazıyor hala yok mu bir çözüm? musailyas 2 yıl önce