.paas uzantılı olarak değiştirilen dosyaları kurtarmanın yöntemleri var mı

Tüm belgeler dosyalar .paas uzantısı eklendi geri kurtarmak mümkünmüdür

alika alika (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fidye virüsü bulaşmış. Önce Malwarebytes programını yükleyip tam tarama yapın, muhtemelen virüsü bulacaktır, karantinaya alın veya silin. Bu virüsün kaynağını silmek içindi, dosyaları kurtarmak için aşağıdaki linkten şifre çözme aracını indirin. Eğer o şifre çözme aracı ile şifreyi çözerseniz dosyalar offline key ile şifrelenmiştir ve dosyalarınızı kurtarmış olursunuz. Eğer aşağıdaki araç işe yaramazsa dosyalar online key ile şifrelenmiştir ki bunun da şuan bilinen bir çözümü yok.

    Emsisoft Şifre Çözme Aracı

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      ilginiz için teşekkür ederim

      alika alika (1)