Panda Security Android nedir? Nasıl kullanılır?

Panda Security Android nedir?

Panda Security Android ücretli'mi?

Panda Security Android Nasıl kullanılır?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Antivirüs programlarının amacı bir dosyanın içindeki zararlı yazılımı bulmaktır yani bir virüsü bulmak için milyonlarca dosyanın içindeki kodları tarıyor. Zaten amaçları da bu, bizim anlayamacağımız virüs kodlarını antivirüs programları buluyor. Günümüzde teknoloji gelişiyor ve artıyor, beraberinde virüsler de artıyor yani telefonunuza virüs bulaşmadan önce telefonunuza direkt antivirüs programı yükleyin.

    Panda Security Android nedir?

    Cihazınızdaki genel olarak malware'lerı (zararlı yazılımlar) tarayıp temizleyebilirsiniz. Ayrıca cihazınızdaki yüklü uygulamaları ve dosyaları tarayarak virüslü kodları cihazınızdan temizleyebilirsiniz. Girdiğiniz virüslü sitelerde de sizi uyarıyor. Her zaman aklınızda bulunsun evinize hırsız girdikten sonra mı tedbir alırsınız yoksa girmeden önce mi benim düşüncem eve girmeden yani cihazınıza virüs girdikten sonra dışarı atmak çok zor olur, önemli olan girmeden önlem almaktır.

    Aynı zamanda Panda Security Android uygulamasında dahili bir VPN aracı da bulunuyor.

    Panda security'in ücretsiz sürümündeki özellikler:

    • Panda security ile SD kartınızdaki virüsleri temizleye bilirsiniz
    • İstediğiniz dosyaları ve multimedya içeriklerini taraya bilirsiniz,ayrıca bunu akıllı saatinizde bile yapabilirsiniz.
    • Hangi uygulamayı indirirseniz size virüs olup olmadığını diyor yani bir uygulama indirdiniz ve siz cihazınızı taramadan direk olarak size virüs olup olmadığını diyor.

    Panda security Pro sürümündeki özellikler:

    • Arama engelleyici: Sizi aramasını istemediğiniz kişileri engelleye bilirsiniz yani sizi daha aramamasını istemediğiniz arkadaşınızı karalisteye ala bilirsiniz (Bu özelliği çoğunlukla dolandırıcılar için kullanıyorlar).
    • Hırsızlık uyarıları: Sizin cihazınızı açmaya çalışan kişiler şifreyi 3 kere yanlış yazdıklarında fotoğraflarını çekecek ve telefonunuzu açtığınızda kimin telefonunuzu kurcalamak istediğini öğrene bileceksiniz
    • Uygulama kilidi: Başkalarının girmesini istemediğiniz uygulamaları PİN özelliğiyle şifreleye bilirsiniz.Ör. (Facebook, Whatsapp, Instagram vb.) . Gizliliğinizi korumak için bu özelliği kullana bilirsiniz.
    • Hareket uyarısı: Biri cihazınızı sizden izinsiz alırsa direk alarm çalacak yani sizi uyaracak.

    Panda Security Android nereden indirilir?

    Panda Security'i Google Play Store'dan indirmek için buraya tıklayın.

    Panda security VPN nasıl kullanılıyor?

    Panda Security'nin VPN özelliği size günlük 150 MB kota veriyor. Ayrıca ücretsiz sürümde yalnızca 1 tane sanal konum seçebiliyorsunuz.

    Daha fazlası için Panda Security VPN'i satın almanız gerekiyor.

    Panda Security VPN ücretleri:

    Panda Security ücretleri:

    darkcrak darkcrak (5168)