Panzoid Render Sorunu Çözümü!

Panzoid Render Hatası Nasıl Çözülür!

Panzoid Nedir Ne İşe Yarar!

Panzoid İntrodakı Sesler gelmiyor!

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Panzoid Render Hatasını Nasıl Çözeriz?

    Herkezin Merak Ettiği Konu İntro Render İşleminde Yarıda Kesiliyor, Bunun Sebebi Ne olabilir? Yöntemleri Sizlere Göstereceğiz!

    1. İlk Olarak Bir İntro Seçiyoruz Adımızı Filan Yazıyoruz Zaten biliyorsunuz.
    2. İndir İşareti'ne Geliyoruz. Frame buffer size Yazan yerdeki 75mb boyutu 25mb olarak ayarlıyoruz. Resimli Anlatım!
    3. Daha Sonra ✔ İşaretli Olan yere Basıyoruz Video resolution Vido Kalitesini duşuruyoruz 720p Yapıyoruz! Resimli Anlatım!
    4. Tekrar İndir İşareti Olan yere geliyoruz Start video render'e basıyoruz!
    5. Sonra download your video' yazıcak O sayfadan ayrılmayınız Dolana kadar o sekmeden çikmayınız yada başka sekmeye geçmeyin!

    Panzoid Nedir Ne İşe Yarar!

    YouTube kanalınız veya Facebook sayfanız için bir sanatsal çalışma yapmak, arka plan teması oluşturmak ya da kendi logonuzu tasarlamak için ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu platform, aynı zamanda Clipmaker aracıyla kolayca intro ve geçiş videoları hazırlamanızı mümkün kılıyor.

    Video indirdim ama ses gelmiyor!

    Bu bir sorun değildir  Panzoid ses efeklerini vermiyor  İntro Müzikleri Bulup Eklemeniz gerek, İsterseniz biraz yardımcı olabiliriz! İntro müzikleri!

    esty esty (-48)
    7 yıl önce cevaplandı

      Denedim ve işe yaradı, iyi anlatım olmuş

      xnstr xnstr (-25)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Teşekkürler. esty 7 yıl önce