Papara güncelledikten sonra cihazınız orijinal değil hatası çözümü?

Paparayı güncelledikten sonra papara uygulamasını açtığım zaman şu hatayı veriyor. "Bu cihazdaki işletim sistemi orjinal değildir.Cihazınızı fabrika ayarlarınıza döndürmeden Papara'yı kullanmaya devam edemezsiniz" hatası alıyorum, cihazımı fabrika ayarlarına döndüremem ve döndürmek de istemiyorum bunun başka bir yolu var mı?

Cihazımın Orijinal.

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunu çözmek için illa format atmaya ve cihazınısı fabrika ayarlarına döndürmeye gerek yok bu sorunun çözümü çok basit.

    Telefonunuzu yeniden başlatmayı deneye bilirsiniz. Sorununuzu çözecektir!

    Eğer telefonunuz sahte bir yazılım ve telefonunuz sahte ise yani çakma ise bu uygulamayı açmaması normal.

    darkcrak darkcrak (5168)