papara kart önerir misiniz?

Kendime bir sanal kart oluşturmek istiyorum (sanal kredi kartı) sadece internet üzerinden işlem yapacağım o yüzden  normal kredi kartına ihtiyacım yok.  Google'da aradım papara.com sitesini buldum. Sanal kredi kartı veriyorlarmış.  Kullanan var mı? Papara güvenilir midir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İninal vs Papara yapayım senin için.

    İninal : Yıllık 300 TL para çekme özelliği,
    Papara : Aylık 500 TL para çekme özelliği, Yıla vurursak maximum 6000 TL para çekebiliyorsunuz.

    İninal : Başka ininal karta para gönderme ücreti 1 TL.
    Papara : Başka Papara karta para gönderme ücreti, ücretsiz.

    İninal : Müşteri hizmetleri iyi, kısa sürede dönüş yapıyorlar.
    Papara : Müşteri hizmetleri kötü, uzun sürede dönüş yapıyorlar.

    İninal : Yaş sınırı 12.
    Papara : Yaş sınırı 13.

    İninal : Kart ücreti 5 TL.
    Papara : Kart ücreti 10 TL.

    İninal : Aylık kullanımm ücreti 2 TL.
    Papara : Aylık kullanım ücreti 1 TL.

    İninal : ATM'den para çekebilirsiniz. ( Komisyon oranı : %1,05 + 1,04 TL )
    Papara : ATM'den para çekemezsiniz, para çekebilmek için sözleşmeli müşteri olmalısınız ve çipli papara kartınızın olması gereklidir.

    Bunlar papara ve ininal hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler. Papara güvenilirdir yukarıda ki arkadaş ne gibi sorunlar yaşadı bilmiyorum, oyunla alakalı olabilir kartla alakalı olabilir. Ben papara ve ininal kullandım aralarında en iyisi Papara çıktı ve şuan çipli papara kullanıyorum, ve hiçbir sorun yaşamadım evet müşteri hizmetleri gözümde çok kötü, ancak alınmaya değer bir kart. Yalnız çipli papara olmadan bankamatik ten para çekemezsin ki, sadece internet üzerinden kullanacakmışsın o zaman Normal papara satın alıp kullanabilirsin, hesap açması kullanması vs kolay. Soruna gelecek olursak Evet Güvenilirdir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Ben önermem. Roblox için papara kart aldım. Ama roblox da kullanamadım. Yardım konusunda kötüler. Satın alma gerçekleşmiyor Desteğe mail attım Roblox ile konuşun dediler. Roblox papara da sorun var onlarla görüşün diyo. Arada kaldım yani. Aldığıma pişman oldum ben papara önermem.

      alivecan alivecan (337)
      3 yıl önce cevaplandı

        Uzun zamandır tosla kullanıyorum ve Akbank ile anlaşmalı olduklarından işlem ücreti ve aylık vergi almıyorlar benden bana sorarsan Tosla kullan kafan rahat etsin fakat yaş sınırı var yani 13 yaş sınırı var. Şu ana kadar yaptığım hiç bir alışverişte sorun yaratmadı bana

        darkcrak darkcrak (5168)