Papara uygulamasının tasarımı ne zaman değişecek?

Bende papara uygulaması yüklü ve bu uygulamanın tasarımının ne zaman değişecek çünkü 2020'de bir çok uygulamanın tasarımı değişti ve paparanın tasarımı halen daha aynı.

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Her sene bir çok uygulamanın tasarımı ve görsel tasarımı değişiyor buna örnek verecek olursak Whatsapp fakat whatsapp'ın tasarımı değişmedi sadece Siyah tema özelliği geldi. Bu tip tasarım güncellemeleri pat diye yayınlanmıyor ilk olarak Beta sürümündeki kullanıcılara test ettiriyorlar ve bir süre Beta sürümünde test ediliyor bu süre zarfında kullanıcı deneyimlerini denetliyorlar ve bu kullanıcılardan olumlu mesajlar gelir ise bu güncellemeyi yayınlıyorlar bazı uygulamalar bunu da yapmıyorlar direk yayınlıyorlar.

    Paparanın tasarımı ne zaman değişecek?

    3-4 Mart tarihleri arasında beta sürümüne bir güncelleme geldi Paparanın ve uygulamanın tasarımı değişti ve daha kullanışlı bir ara yüz gelmiş gibi görünüyor bana soracak olursanız daha güzel tasarım gibi geldi bana ve kullanışlı.

    Eğer beta sürümünü kullanmıyorsanız Beta sürümüne katıla bilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)