Pasaport Bilgisi - AliExpress uyarısı - AliExpress alışveriş için pasaport mu gerekiyor?

Aliexpress üzerinden sipariş vermeey çalışıyorum fakat Pasaport Bilgisi

Verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol edin. Bu bilgiler gümrük için gereklidir ve teslimatı etkileyebilir. uyarısı geliyor. Aliexpress için pasaport mu gerekiyor benim pasaportum yok.

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pasport bilgisi dediği şey TC kimlik numarası AliExpress'ten alışveriş için pasaporta gerek yok.  Yanlış çeviriden dolayı böyle saçma sapan bir hata veriyor zamanında benimde başıma gelmişti.   Tc kimlik numaranızı girmeniz yeterli.

    murat murat (12492)